Распродадено
Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Smoothing Day Cream Fluid 50 ml SPF 15
  • Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Smoothing Day Cream Fluid 50 ml SPF 15

Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Smoothing Day Cream Fluid 50 ml SPF 15

118 ден.295 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903301
Достапност: In Stock
Количина:

Неверојатна формула со 3 типа хијалуронска киселина + растителни антиоксиданти, која инстантно и дава енергија на кожата, делува на првите брчки, ја измазнува кожата, го подобрува тонусот, ја хидратира и освежува кожата и делува одвнатре нанадвор. Го забрзува регенеративниот процес во најдлабоките слоеви и на тој начин делува на видливоста на борите Висок фактор на УВ заштита го прави соодветен крем за лице за ДЕН за цела година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele Bio Active Skin Care 3D Hyaluron Smoothing Day Cream Fluid 50 ml SPF 15 Неверојатна формула со 3 типа хијалуронска киселина + растителни антиоксиданти, која инстантно и дава енергија на кожата, делува на првите брчки, ја измазнува кожата, го подобрува тонусот, ја хидратира и освежува кожата и делува одвнатре нанадвор. Го забрзува регенеративниот процес во најдлабоките слоеви и на тој начин делува на видливоста на борите Висок фактор на УВ заштита го прави соодветен кр.. Category: Product #: 903301 Regular price: 118 ден. 118 Available from: torba.mk