Bioactive Skincare 3D Hyaluron Smoothing Day Cream Fluid 50 ml SPF 15
  • Bioactive Skincare 3D Hyaluron Smoothing Day Cream Fluid 50 ml SPF 15

Bioactive Skincare 3D Hyaluron Smoothing Day Cream Fluid 50 ml SPF 15

295 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903301
Достапност: На залиха
Количина:

Неверојатна формула со 3 типа хијалуронска киселина + растителни антиоксиданти, која инстантно и дава енергија на кожата, делува на првите брчки, ја измазнува кожата, го подобрува тонусот, ја хидратира и освежува кожата и делува одвнатре нанадвор. Го забрзува регенеративниот процес во најдлабоките слоеви и на тој начин делува на видливоста на борите Висок фактор на УВ заштита го прави соодветен крем за лице за ДЕН за цела година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Bioactive Skincare 3D Hyaluron Smoothing Day Cream Fluid 50 ml SPF 15 Неверојатна формула со 3 типа хијалуронска киселина + растителни антиоксиданти, која инстантно и дава енергија на кожата, делува на првите брчки, ја измазнува кожата, го подобрува тонусот, ја хидратира и освежува кожата и делува одвнатре нанадвор. Го забрзува регенеративниот процес во најдлабоките слоеви и на тој начин делува на видливоста на борите Висок фактор на УВ заштита го прави соодветен кр.. Category: Product #: 903301 Regular price: 295 ден. 295
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341