E.U.K.-Free Radicals Anti-Age Fight-ANTIOXIDANT

E.U.K.-Free Radicals Anti-Age Fight-ANTIOXIDANT

269 ден.674 ден.
Производител: BEAUTY DROPS
Шифра на производ: 143031
Достапност: На залиха
Количина:

Успешен борец со слободните радикали од воздухот, со што спречува предвремено стареење на кожата. Го активира природниот антиоксидативен и реге-нративен систем на кожата, штити од УВА и УВБ зраци, го намалува црвенилото на кожата. Сигурна деноноќна антиоксидативна заштита. Може да се комбинира со хијалуронска киселина, како и со други природни навлажувачи – 30 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
BEAUTY DROPS E.U.K.-Free Radicals Anti-Age Fight-ANTIOXIDANT Успешен борец со слободните радикали од воздухот, со што спречува предвремено стареење на кожата. Го активира природниот антиоксидативен и реге-нративен систем на кожата, штити од УВА и УВБ зраци, го намалува црвенилото на кожата. Сигурна деноноќна антиоксидативна заштита. Може да се комбинира со хијалуронска киселина, како и со други природни навлажувачи – 30 мл .. Category: Product #: 143031 5 1 5 stars, based on 2 reviews Regular price: 269 ден. 269 Available from: torba.mk