NIKE WOMAN AZURE BODY FRAGRANCE-DEODORANT 75ml
  • NIKE WOMAN AZURE BODY FRAGRANCE-DEODORANT 75ml

NIKE WOMAN AZURE BODY FRAGRANCE-DEODORANT 75ml

231 ден.385 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 854261
Достапност: На залиха
Количина:

Додадете допир на возбуда на вашиот ден со неодолив предлог или флертувачки допир на вашиот омилен букет и ќе бидете подготвени за секоја пригода. Nike Colors е совршен додаток за одлучната и самоуверена жена.
Волшебна мешавина од сочни цреши, сливи и мандарини на букет егзотично цвеќе што открива сензуална основа на топла ванила и пралина. Овој мирис ја одразува женственоста и заведувањето.

Мирисен тренд: Монолитно овошен

ОСНОВНИ НОТИ: сандаловина, ванила,пралини, мошус

СРЕДНИ НОТИ: невен,планински и портокалови цветови

КРАЈНИ НОТИ: круша,мандарина,слива, цреша

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nike NIKE WOMAN AZURE BODY FRAGRANCE-DEODORANT 75ml Додадете допир на возбуда на вашиот ден со неодолив предлог или флертувачки допир на вашиот омилен букет и ќе бидете подготвени за секоја пригода. Nike Colors е совршен додаток за одлучната и самоуверена жена. Волшебна мешавина од сочни цреши, сливи и мандарини на букет егзотично цвеќе што открива сензуална основа на топла ванила и пралина. Овој мирис ја одразува женственоста и заведувањето. М.. Category: Product #: 854261 Regular price: 231 ден. 385
231
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341