Распродадено
Expert+ Energy Serum-Activator 30ml
  • Expert+ Energy Serum-Activator 30ml

Expert+ Energy Serum-Activator 30ml

120 ден.299 ден.
Потребни наградни поени: 284
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100541
Достапност: In Stock
Количина:

ЕНЕРГЕТСКИ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ, ЗА УМОРНА КОЖА совршена комбинација од витамин Ц , еластин и Fision Hydrate Complex. Инстантно делува на уморната кожа: ја освежува и релаксира, ги намалува брчките, го подобрува тенот и еластичноста, елиминира/спречува појава на флеки, го успорува стареењето на кожата. САМО ЗА ЛИЦЕ.

Состојки: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Elastin, Phenoxyethanol, Sodium PCA, Wheat Amino Acids, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyproline, Ethylhexylglycerin, Sodium Ascorbyl Phosphate, Xanthan Gum, Ppg-1-Peg-9 Lauryl Glycol Ether, Parfum, Disodium Edta, Citric Acid, Limonene, Citral.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Expert+ Energy Serum-Activator 30ml ЕНЕРГЕТСКИ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ, ЗА УМОРНА КОЖА совршена комбинација од витамин Ц , еластин и Fision Hydrate Complex. Инстантно делува на уморната кожа: ја освежува и релаксира, ги намалува брчките, го подобрува тенот и еластичноста, елиминира/спречува појава на флеки, го успорува стареењето на кожата. САМО ЗА ЛИЦЕ. Состојки: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Elastin, Phenoxyethanol, Sodium PCA, Wheat Amino .. Category: Product #: 100541 Regular price: 120 ден. 299
120
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341