EXTRA NUTRITIVE HAIR MASK
  • EXTRA NUTRITIVE HAIR MASK

EXTRA NUTRITIVE HAIR MASK

179 ден.448 ден.
Потребни наградни поени: 448
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 141815
Достапност: На залиха
Количина:

Интензивен кондиционер маска со масло од макадамија, екс-тракти од киноа и монои орхидеја од Тахити. Идеална комбинација за третман на скалпот,кадрава, сува и оштетена коса. Лесно расчешлува- ње на косата и спречува пукање на влакното,на врвовите и по цела должина-100 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Fancy Handy EXTRA NUTRITIVE HAIR MASK Интензивен кондиционер маска со масло од макадамија, екс-тракти од киноа и монои орхидеја од Тахити. Идеална комбинација за третман на скалпот,кадрава, сува и оштетена коса. Лесно расчешлува- ње на косата и спречува пукање на влакното,на врвовите и по цела должина-100 мл .. Category: Product #: 141815 Regular price: 179 ден. 179 Available from: torba.mk