REVUELE EYE CONTOUR SERUM BOTOX EFECT
  • REVUELE EYE CONTOUR SERUM BOTOX EFECT

REVUELE EYE CONTOUR SERUM BOTOX EFECT

283 ден.
Потребни наградни поени: 284
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100510
Достапност: На залиха
Количина:

СЕРУМ ЗА ОКОЛУ ОЧИ со хијалуронска киселина, пептиди и Lipomoist Complex  за намалување на борите околу очите, намалување/елиминирање на темните кругови околу очите, враќање на еластичноста и отпорноста на нежната кожа околу очите. САМО ЗА РЕГИЈАТА ОКОЛУ ОЧИ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE EYE CONTOUR SERUM BOTOX EFECT СЕРУМ ЗА ОКОЛУ ОЧИ со хијалуронска киселина, пептиди и Lipomoist Complex  за намалување на борите околу очите, намалување/елиминирање на темните кругови околу очите, враќање на еластичноста и отпорноста на нежната кожа околу очите. САМО ЗА РЕГИЈАТА ОКОЛУ ОЧИ .. Category: Product #: 100510 Regular price: 283 ден. 283 Available from: torba.mk