FACE NIGHT CREAM- FILLER MULTI-INTENSIVE-SMOOTHS fine lines & wrinkles

FACE NIGHT CREAM- FILLER MULTI-INTENSIVE-SMOOTHS fine lines & wrinkles

258 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100404
Достапност: На залиха
Количина:

НОЌЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ, двојна акција-интензивно прихранување и регенерирање на клетките на кожата во текот на ноќта и релаксирање на мускулатурата на лицето, вратот и деколтето. Комбинација од колаген, бадемово масло и Fision Hydrate брзо ги измазнува тенките линии, делува на борите, ја подобрува еластичноста на кожата и ја штити од надворешни загадувачи

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele FACE NIGHT CREAM- FILLER MULTI-INTENSIVE-SMOOTHS fine lines & wrinkles НОЌЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ, двојна акција-интензивно прихранување и регенерирање на клетките на кожата во текот на ноќта и релаксирање на мускулатурата на лицето, вратот и деколтето. Комбинација од колаген, бадемово масло и Fision Hydrate брзо ги измазнува тенките линии, делува на борите, ја подобрува еластичноста на кожата и ја штити од надворешни загадувачи .. Category: Product #: 100404 Regular price: 258 ден. 258 Available from: torba.mk