Face Toner with Witch Hazel and Centella Extract + Розева подмалдувачка маска со светки

Face Toner with Witch Hazel and Centella Extract + Розева подмалдувачка маска со светки

304 ден.
Шифра на производ: 025
Достапност: На залиха
Количина:

Сетот се состои од тонер за лице за чувствителна кожа со екстракт од вештерска леска за тонизирање, смирување и обновување на лицето 400ml + розова маска со светки, збогатена со овошни АХА киселини, за  мазна, сјајна и кожа полна со енергија 80ml.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Face Toner with Witch Hazel and Centella Extract + Розева подмалдувачка маска со светки Сетот се состои од тонер за лице за чувствителна кожа со екстракт од вештерска леска за тонизирање, смирување и обновување на лицето 400ml + розова маска со светки, збогатена со овошни АХА киселини, за  мазна, сјајна и кожа полна со енергија 80ml. .. Category: Product #: 025 Regular price: 304 ден. 304
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341