FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM MORINGA food for your hair

FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM MORINGA food for your hair

197 ден.493 ден.
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 142713
Достапност: На залиха
Количина:

Серум за коса со екстракти од моринга кој помага брзо и ефикасно да се отстрани лесниот првут од сите типови коса. Ефектите се видливи после првата употреба, а пријатниот мирис на моринга ќе ве освои и ќе го чувствувате долго низ косата. Уникатна текстура: воденест гел- 60 мл                                                          

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Fancy Handy FANCY HANDY WATER GEL HAIR SERUM MORINGA food for your hair Серум за коса со екстракти од моринга кој помага брзо и ефикасно да се отстрани лесниот првут од сите типови коса. Ефектите се видливи после првата употреба, а пријатниот мирис на моринга ќе ве освои и ќе го чувствувате долго низ косата. Уникатна текстура: воденест гел- 60 мл                                                           .. Category: Product #: 142713 Regular price: 197 ден. 197 Available from: torba.mk