Gym Beauty Fresh & Glow Refreshing Face Mist

Gym Beauty Fresh & Glow Refreshing Face Mist

316 ден.789 ден.
Производител: GymBeauty
Шифра на производ: 31588
Достапност: На залиха
Количина:

FRESH & GLOW- Refreshing face mist - Освежувачка магла за лице - совршена за употреба пред и после тренинг. Содржи вит. Ц кој делува зацврстувачки на кожата, ги затвора порите и ги измазнува тенките линии. Дава свежина на кожата, ја затегнува, овозможува кожата на лицето да изгледа свежа и росна пред да вежбате, но истотака, после тренингот го враќа оптималното ниво на хидратација на кожата на лицето.

СостојкиAqua (Water), Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower, Glycerin, Propanediol, Alcohol Denat., Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Sapindus Mukorossi Fruit Extract, Olea Europaea (Olive) Callus Culture Lysate, Xanthan Gum, Caesalpinia Spinosa Gum , Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Gluconolactone, Tocopherol, Calcium Gluconate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Geraniol, D-Limonene, Linalool, CI 16035 (Red 40), CI 42090 (Blue 1) .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-60%

Распродадено

Gym Beauty Sun Balm за усни SPF30 5.5g
154 ден.386 ден.
Тагови: gym beauty, mist, fresh
GymBeauty Gym Beauty Fresh & Glow Refreshing Face Mist FRESH & GLOW- Refreshing face mist - Освежувачка магла за лице - совршена за употреба пред и после тренинг. Содржи вит. Ц кој делува зацврстувачки на кожата, ги затвора порите и ги измазнува тенките линии. Дава свежина на кожата, ја затегнува, овозможува кожата на лицето да изгледа свежа и росна пред да вежбате, но истотака, после тренингот го враќа оптималното ниво на хидратација.. Category: Product #: 31588 Regular price: 316 ден. 789
316
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341