Revuele Gold Shimmering Body Jelly 400ml

Revuele Gold Shimmering Body Jelly 400ml

449 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103719
Достапност: На залиха
Количина:

Желе за тело со златен одсјај Хидро желе кое инстантно ќе ги освои вашите сетила со нежниот луксузен мирис и кожа со нежен трепетлив одсјај. Лесна и свежа формула, збогатена со екстракти од нони и кокос, со кои кожата се храни и хидратира длабински, а на површината останува мaзна, и кадифено мека. Лесна текстура која  брзо се апсорбира. За сите типови кожа

INGREDIENTS

Water / Aqua, Urea, Alcohol Denat., Glycerin, Maltooligosyl Glucoside (and) Hydrogenated Starch Hydrolysate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Noni Fruit Extract / Morinda Citrifolia Fruit Extract, Coconut Fruit Extract / Cocos Nucifera Fruit Extract, Vitamin E Acetate / Tocopheryl Acetate, Acrylates /C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Mica, Red Iron Oxide / CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, Limonene, Geraniol.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Revuele Gold Shimmering Body Jelly 400ml Желе за тело со златен одсјај Хидро желе кое инстантно ќе ги освои вашите сетила со нежниот луксузен мирис и кожа со нежен трепетлив одсјај. Лесна и свежа формула, збогатена со екстракти од нони и кокос, со кои кожата се храни и хидратира длабински, а на површината останува мaзна, и кадифено мека. Лесна текстура која  брзо се апсорбира. За сите типови кожа INGREDIENTS Water / Aqua, Urea, Alc.. Category: Product #: 103719 Regular price: 449 ден. 449
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341