HADA LABO HYALURONIC BODY MIST 200ml

HADA LABO HYALURONIC BODY MIST 200ml

379 ден.
Производител: Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 58867
Достапност: На залиха
Количина:

Лесен спреј, без мирис, за освежување на кожата, хидратирање и затегнување. Ексклузивна комбинација од неколку видови концентрирана хијалуронска киселина, брзо се апсорбира и ја одржува кожата, мека и хидрирана на високо хидро ниво неколку часови-200 мл

СостојкиAqua, Dipropylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, PPG-20 Methyl Glucose Ether, Disodium Succinate, Succinic Acid, Methylparaben

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Hada Labo Tokyo HADA LABO HYALURONIC BODY MIST 200ml Лесен спреј, без мирис, за освежување на кожата, хидратирање и затегнување. Ексклузивна комбинација од неколку видови концентрирана хијалуронска киселина, брзо се апсорбира и ја одржува кожата, мека и хидрирана на високо хидро ниво неколку часови-200 мл Состојки: Aqua, Dipropylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, PPG-20 Methyl Gluc.. Category: Product #: 58867 Regular price: 379 ден. 379
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341