HADA LABO CONCENTRATED WATER SERUM LOCK-IN-MOIST SUPER HYALURONIC ACID 30ml

HADA LABO CONCENTRATED WATER SERUM LOCK-IN-MOIST SUPER HYALURONIC ACID 30ml

1.090 ден.
Производител: Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 45126
Достапност: На залиха
Количина:

Концентриран воденест серум, без мирис, со концентрирана количина од супер-хијалуронска киселина. Хидратантна ”инјекција“ за кожата, која инстантно ја хидратира кожата и овозмоува да се задржи влагата во клетките на кожата на лицето и вратот во текот на многу часови. Серумот ги намалува видливите знаци на замор и кожата зрачи со здрав изглед.  Чувството на свежина и луксуз останува многу часови. Погоден за чувствителна кожа. Одличен како подлога за шминка - 30 мл.

Состав : Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Limnanthes Alba Seed Oil, Polysorbate 60, Disodium Succinate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Disodium EDTA, Methylparaben.

Concentrated Water Serum Lock-in-Moist

 

Concentrated Water Serum Lock-in-Moist

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Hada Labo Tokyo HADA LABO CONCENTRATED WATER SERUM LOCK-IN-MOIST SUPER HYALURONIC ACID 30ml Концентриран воденест серум, без мирис, со концентрирана количина од супер-хијалуронска киселина. Хидратантна ”инјекција“ за кожата, која инстантно ја хидратира кожата и овозмоува да се задржи влагата во клетките на кожата на лицето и вратот во текот на многу часови. Серумот ги намалува видливите знаци на замор и кожата зрачи со здрав изглед.  Чувството на свежина и луксуз останува многу часови. П.. Category: Product #: 45126 Regular price: 1.090 ден. 1.090 Available from: torba.mk