HADA LABO TOKYO REVITALIZING, C-VITAMIN SHEET MASKS  5 ком  /  1 пакување
  • HADA LABO TOKYO REVITALIZING, C-VITAMIN SHEET MASKS  5 ком  /  1 пакување

HADA LABO TOKYO REVITALIZING, C-VITAMIN SHEET MASKS 5 ком / 1 пакување

1.135 ден.
Производител: Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 69177
Достапност: На залиха
Количина:

HADA LABO TOKYO LIFT LINE C VITAMIN SHEET MASKS-REVITALIZING & GLOW  ALL in ONE-Super Hyaluronic acid + Double Vitamin C+ E    5 ком /  1 пакување                    

Мулти-функцинални 3 слојни туфер маски за лице, со богата, екстремно активна нано емулзија, со  уникатна желаста текстура која освен интензивнo хидратантна Супер Хијалуронска киселина

соджи и активни витамини Ц + Е  за ревитализација и осветлување на кожата на лицето и вратот и за намлување на виливоста на пигментираните дамки

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Hada Labo Tokyo HADA LABO TOKYO REVITALIZING, C-VITAMIN SHEET MASKS 5 ком / 1 пакување HADA LABO TOKYO LIFT LINE C VITAMIN SHEET MASKS-REVITALIZING & GLOW  ALL in ONE-Super Hyaluronic acid + Double Vitamin C+ E    5 ком /  1 пакување                     Мулти-функцинални 3 слојни туфер маски за лице, со богата, екстремно активна нано емулзија, со  уникатна желаста текстура која освен интензивнo хидратантна Супер Хијалуронска киселина соджи и активни витамини Ц + Е  за ревитали.. Category: Product #: 69177 Regular price: 1.135 ден. 1.135
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341