HADA LABO- BODY-Super Hydrator-HYALURONIC BODY MIST-LIGHT SPRAY-FRAGRANCE FREE
  • HADA LABO- BODY-Super Hydrator-HYALURONIC BODY MIST-LIGHT SPRAY-FRAGRANCE FREE

HADA LABO- BODY-Super Hydrator-HYALURONIC BODY MIST-LIGHT SPRAY-FRAGRANCE FREE

1.085 ден.
Шифра на производ: 58867
Достапност: На залиха
Количина:

HADA LABO- BODY-Super Hydrator-HYALURONIC BODY MIST-LIGHT SPRAY-FRAGRANCE FREE- Лесен спреј, без мирис, за освежување на кожата, хидратирање и затегнување. Ексклузивна комбинација од неколку видови концентрирана хијалуронска киселина, брзо се апсорбира и ја одржува кожата, мека и  хидрирана на високо хидро ниво неколку часови-200 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

HADA LABO- BODY-Super Hydrator-HYALURONIC BODY MIST-LIGHT SPRAY-FRAGRANCE FREE HADA LABO- BODY-Super Hydrator-HYALURONIC BODY MIST-LIGHT SPRAY-FRAGRANCE FREE- Лесен спреј, без мирис, за освежување на кожата, хидратирање и затегнување. Ексклузивна комбинација од неколку видови концентрирана хијалуронска киселина, брзо се апсорбира и ја одржува кожата, мека и  хидрирана на високо хидро ниво неколку часови-200 мл .. Category: Product #: 58867 Regular price: 1.085 ден. 1.085 Available from: torba.mk