Hand & Nail Cream-Serum REVUELE Argan Oil 50ml
  • Hand & Nail Cream-Serum REVUELE Argan Oil 50ml

Hand & Nail Cream-Serum REVUELE Argan Oil 50ml

196 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 901567
Достапност: На залиха
Количина:

Крем-серум за нега и прихранување на кожата на рацете, како и нега на ноктите. Особено се препорачува за нормална, сува и чувствителна кожа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Hand & Nail Cream-Serum REVUELE Argan Oil 50ml Крем-серум за нега и прихранување на кожата на рацете, како и нега на ноктите. Особено се препорачува за нормална, сува и чувствителна кожа .. Category: Product #: 901567 Regular price: 196 ден. 196
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341