Hemp me! Facial Cream + CYS REGENINE

Hemp me! Facial Cream + CYS REGENINE

323 ден.
Шифра на производ: 044
Достапност: На залиха
Количина:

Сетот се состои од крем за лице со ладно цедено масло од коноп за виталност на кожата на лицето, ревитализација, хидратација и прихранување на клетките со што се спречува предвремено стареење на кожата и појава на бори 50ml + микс од природни екстракти и млечни АХА киселини, за нежна ексфолијација но и прихранување на кожата 30ml.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Hemp me! Facial Cream + CYS REGENINE Сетот се состои од крем за лице со ладно цедено масло од коноп за виталност на кожата на лицето, ревитализација, хидратација и прихранување на клетките со што се спречува предвремено стареење на кожата и појава на бори 50ml + микс од природни екстракти и млечни АХА киселини, за нежна ексфолијација но и прихранување на кожата 30ml. .. Category: Product #: 044 Regular price: 323 ден. 323
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341