Распродадено
Hemp me! Шампон и кондиционер за коса од коноп

Hemp me! Шампон и кондиционер за коса од коноп

295 ден.
Шифра на производ: 668409
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Hemp me! кондиционер за коса формулиран со ладно цедено масло од коноп и макадамија.

Овој балсам длабоко ја хидрира и ја храни косата и помага во спречување на сувост и кршливост.

Кондиционер богат со есенцијални масни киселини и Омега 3, 6 и 9.

Маслото од коноп е многу негување, ја штити косата од надворешни фактори и промовира здрав раст на косата.

 

 

Hemp me! шампон за коса со екстракт од семе од коноп и пантенол, кој нежно и длабоко ја чисти косата и скалпот без да ги исуши.

Тоа е шампон богат со масни киселини и Омега 3, 6 и 9.

Екстракт од семе од коноп ја храни косата и скалпот и го промовира растот на косата.

Добиете ревитализирана, силна и сјајна коса.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Hemp me! Шампон и кондиционер за коса од коноп Hemp me! кондиционер за коса формулиран со ладно цедено масло од коноп и макадамија. Овој балсам длабоко ја хидрира и ја храни косата и помага во спречување на сувост и кршливост. Кондиционер богат со есенцијални масни киселини и Омега 3, 6 и 9. Маслото од коноп е многу негување, ја штити косата од надворешни фактори и промовира здрав раст на косата.     Hemp me! шампон за коса с.. Category: Product #: 668409 Regular price: 295 ден. 295
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341