Hydra Therapy маска за лице + APOTHECARY Soothing Elixir

Hydra Therapy маска за лице + APOTHECARY Soothing Elixir

332 ден.
Шифра на производ: 040
Достапност: На залиха
Количина:

Сетот се состои од маска за лице која ја обновува дехидрираната кожа, го намалува и елиминира чувството на затегнатост и умор, спречува појава на црвенило и перутање на епидермалниот слој 150ml + масло за чувствителна кожа кое ја подобрува заштитната функција на кожата, штити од слободни радикали и ја прави кожата мека и мазна 30ml.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Hydra Therapy маска за лице + APOTHECARY Soothing Elixir Сетот се состои од маска за лице која ја обновува дехидрираната кожа, го намалува и елиминира чувството на затегнатост и умор, спречува појава на црвенило и перутање на епидермалниот слој 150ml + масло за чувствителна кожа кое ја подобрува заштитната функција на кожата, штити од слободни радикали и ја прави кожата мека и мазна 30ml. .. Category: Product #: 040 Regular price: 332 ден. 332
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341