HYDRATING SERUM Vegan&Organic - ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ 30ml
  • HYDRATING SERUM Vegan&Organic - ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ 30ml
  • HYDRATING SERUM Vegan&Organic - ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ 30ml
  • HYDRATING SERUM Vegan&Organic - ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ 30ml

HYDRATING SERUM Vegan&Organic - ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ 30ml

333 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101821
Достапност: На залиха
Количина:

Комбинацијата од 100% природни екстракти од: од ориз, киноа и чиа, за длабинска хидратацијакоја и обновување на клетките. Го стимулира колагенот за успешно затегнување на кожата како и спречување на појава на ситни мимични бори, делува на намалување на изразените бори и врз намалување на порите, ја прави кожата сјајна, мека и свиленкаста.

СостојкиAqua, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Salvia Hispanica (Chia) Seed Extract, Oryza Sativa Extract, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Triethanolamine.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele HYDRATING SERUM Vegan&Organic - ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ 30ml Комбинацијата од 100% природни екстракти од: од ориз, киноа и чиа, за длабинска хидратацијакоја и обновување на клетките. Го стимулира колагенот за успешно затегнување на кожата како и спречување на појава на ситни мимични бори, делува на намалување на изразените бори и врз намалување на порите, ја прави кожата сјајна, мека и свиленкаста. Состојки: Aqua, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Salvia .. Category: Product #: 101821 5 1 5 stars, based on 2 reviews Regular price: 333 ден. 333
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341