CYS HYDRATORS: CENTELLA ASIATICA-  Moisturising Cream -ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ЦЕНТЕЛА АЗИЈАТИКА
  • CYS HYDRATORS: CENTELLA ASIATICA-  Moisturising Cream -ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ЦЕНТЕЛА АЗИЈАТИКА

CYS HYDRATORS: CENTELLA ASIATICA- Moisturising Cream -ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ЦЕНТЕЛА АЗИЈАТИКА

339 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101647
Достапност: На залиха
Количина:

Centella Asiatica позната и како Тигарска трева изобилува со флавоноиди, аминокиселини и растителни шеќери кои овозможуваат длабинска хидаратација и смирување на кожата. Дополнително екстрактот од Алое Вера ја зголемува хидаратацијата и дава чуваство на комфор и релаксација. 

Начин на употреба:

Нанесете поголема количина на крем на чиста, сува кожа и нежно масирајте додека не се апсорбира целосно.

Состав:

Aqua, Glycerin, Centella Asiatica Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Glycol Cetearate, Butyrospermum Parkii Butter, Ceteareth-20, Phenoxyethanol, Acrylates
/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Disodium EDTA, Octadecyl Di-t-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate.

 

За сите типови кожа, а особено ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele CYS HYDRATORS: CENTELLA ASIATICA- Moisturising Cream -ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ЦЕНТЕЛА АЗИЈАТИКА Centella Asiatica позната и како Тигарска трева изобилува со флавоноиди, аминокиселини и растителни шеќери кои овозможуваат длабинска хидаратација и смирување на кожата. Дополнително екстрактот од Алое Вера ја зголемува хидаратацијата и дава чуваство на комфор и релаксација.  Начин на употреба: Нанесете поголема количина на крем на чиста, сува кожа и нежно масирајте додека не се апсорбира це.. Category: Product #: 101647 Regular price: 339 ден. 339
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341