Распродадено
CYS HYDRATORS: PHOSPHOLIPIDS- Moisturising Cream- ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ФОСФОЛИПИДИ
  • CYS HYDRATORS: PHOSPHOLIPIDS- Moisturising Cream- ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ФОСФОЛИПИДИ

CYS HYDRATORS: PHOSPHOLIPIDS- Moisturising Cream- ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ФОСФОЛИПИДИ

339 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101661
Достапност: In Stock
Количина:

Круцијалната состојка  за хидратација. Ја привлекува водата и ја носи/задржува  директно во клетките и така кожата останува хидрирана. Позната е нивната способност да ја одржуваат кожата здрава и да спречат нејзино сушење и перутање. Инстантно чувство на смирена кожа.

Начин на употреба:

Нанесете поголема количина на крем на чиста, сува кожа и нежно масирајте додека не се апсорбира целосно.

Состав: Aqua, Glycerin, Cetearyl Acohol, Ethylhexyl Stearate, Glycol Cetearate, Butyrospermum Parkii Butter, Phospholipids, Glycine Soja Oil, Glycolipids, Glycine Soja Sterols, Ceteareth-20, Phenoxyethanol, Acrylates /C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Disodium EDTA, Octadecyl

Di-t-Butyl-4-Hydroxyhydrocinnamate.

ЗА СУВА, УМОРНА И КОЖА БЕЗ СЈАЈ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele CYS HYDRATORS: PHOSPHOLIPIDS- Moisturising Cream- ХИДРАТАНТЕН КРЕМ СО ФОСФОЛИПИДИ Круцијалната состојка  за хидратација. Ја привлекува водата и ја носи/задржува  директно во клетките и така кожата останува хидрирана. Позната е нивната способност да ја одржуваат кожата здрава и да спречат нејзино сушење и перутање. Инстантно чувство на смирена кожа. Начин на употреба: Нанесете поголема количина на крем на чиста, сува кожа и нежно масирајте додека не се апсорбира целосно. .. Category: Product #: 101661 Regular price: 339 ден. 339 Available from: torba.mk