Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
3 Phase Treatment Nail & Cuticle - 3 Фазен третман за нокти и кутикули со витамини Е и Ц 11ml 3 Phase Treatment Nail & Cuticle - 3 Фазен третман за нокти и кутикули со витамини Е и Ц 11ml
3 Фазен третман за нокти и кутикули: Транспарентна фаза - Масло за прихранување и нега на су..
278 ден.397 ден.
без ДДВ: 236 ден.
-30%
Acnemy Zitless patches with microdarts Acnemy Zitless patches with microdarts
ACNEMY- ZITLESS-иновативни лепенки со микро-честички за третман на мозолчиња во рана фаза - 10 х0,65..
977 ден.1.395 ден.
без ДДВ: 828 ден.
-30%
Active Hair Concentrate Arginine + “Magically Long” 8 X 5 ML, 8 PCS
СПРЕЧУВА ГУБЕЊЕ НА КОСАТА И ГО СТИМУЛИРА РАСТЕЊЕТО. Збогатен со активни состојки кои го хранат скалп..
218 ден.311 ден.
без ДДВ: 184 ден.

Распродадено

-30%

Распродадено

ATOPIS ANTI-ITCHING SPRAY
Спреј против чешање кој може да се користи уште од првиот ден на животот 96% ефикасност- смирување и..
342 ден.489 ден.
без ДДВ: 290 ден.
-30%
ATOPIS FACE & BODY WASH 200ml
FACE & BODY WASH- Екстремно нежен гел за лице и тело, кој темелно ги отстранува нечистотиите, а ..
272 ден.389 ден.
без ДДВ: 231 ден.
-30%
ATOPIS HYDRO-CONTROL CREAM 100ml
Крем за интензивна хидратација на сува, чувствителна и атописка кожа за лице и тело. Уникатната хидр..
258 ден.369 ден.
без ДДВ: 219 ден.

Распродадено

-30%

Распродадено

ATOPIS ULTRA BODY MOISTURIZER
Интензивен крем за тело за секојдневна нега и хидратација на сува, чувствителна и атописка кожа. Уни..
300 ден.429 ден.
без ДДВ: 254 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

CLAY RED FACE MASK CLAY RED FACE MASK
Моќна антиоксидативна маска за брза регенерација на клетките како и силно антисептичко дејство.Невер..
179 ден.448 ден.
без ДДВ: 152 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

Collagen Expert Face Day Cream - Multi-Intensive With Lifting Effect-Instant Radiance 50 ml
РЕГЕНЕРАТИВЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ за ДЕН со колаген, шеа путер и COVA B Trox Complex. Инстантно ја подобрув..
109 ден.273 ден.
без ДДВ: 92 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

Collagen Expert Face Night Cream - Filler Multi-Intensive-Smooths Fine Lines&Wrinkles 50 ml
НОЌЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ, двојна акција-интензивно прихранување и регенерирање на клетките на кожата во те..
109 ден.273 ден.
без ДДВ: 92 ден.
-60%
D-tox BAMBOO CHARCOAL RESTORING HAIR MASK 200ml D-tox BAMBOO CHARCOAL RESTORING HAIR MASK 200ml
Маска за коса со бамбусов јаглен и масло од макадамија-за нега на сува, слаба и кршлива коса. Бамбус..
109 ден.273 ден.
без ДДВ: 93 ден.
-60%
D-tox BAMBOO CHARCOAL STRENGTHENING CONDITIONER 335ml D-tox BAMBOO CHARCOAL STRENGTHENING CONDITIONER 335ml
Кондиционер со бамбусов јаглен и алое вера екстракт-специјално дизајниран за сува и кршлива коса. Да..
119 ден.297 ден.
без ДДВ: 101 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

Expert+ Anti-Age Remodelling Serum 25 ml Expert+ Anti-Age Remodelling Serum 25 ml
Совршена комбинација од: колаген, овошни АХА киселини и Filmexel Complex, за експресно видливо намал..
120 ден.299 ден.
без ДДВ: 101 ден.
-60%
Expert+ Botox Effect Serum 30ml Expert+ Botox Effect Serum 30ml
СЕРУМ ЗА ОКОЛУ ОЧИ со хијалуронска киселина, пептиди и Lipomoist Complex  за намалување на..
120 ден.299 ден.
без ДДВ: 101 ден.
-60%
Expert+ Energy Serum-Activator 30ml Expert+ Energy Serum-Activator 30ml
ЕНЕРГЕТСКИ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ, ЗА УМОРНА КОЖА совршена комбинација од витамин Ц , еластин и Fision H..
120 ден.299 ден.
без ДДВ: 101 ден.
-60%
Expert+ Shine Control Smoothing Serum 30ml Expert+ Shine Control Smoothing Serum 30ml
Комбинација од  овошни АХА киселини, витамин ПП и Evermatt Complex го регулира излачувањет..
120 ден.299 ден.
без ДДВ: 101 ден.
-60%
Express Fresh Normalising Face Tonic Deeply Moisturising 250ml
CLEANSES + MATTIFIES SKIN ТОНИК ЗА КОМБИНИРАНА & МРСНА КОЖА Длабинска хидратација, минимизи..
97 ден.242 ден.
без ДДВ: 82 ден.
-30%
Eyelash & brow-Growth stimulating Serum - Серум за трепки и веѓи 3ml Eyelash & brow-Growth stimulating Serum - Серум за трепки и веѓи 3ml
Подолги, поцврсти и погусти за 6 недели. Дерматолошки тестирани. Не содржат алкохол, парабени и мири..
781 ден.1.115 ден.
без ДДВ: 661 ден.
-60%
FACE TONER HYDRATING WITCH HAZEL EXTRACT + COCONUT WATER 400ml
ХИДРАТАНТЕН ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ со екстракт од вештерска леска за чистење и тонизирање на лицето, отс..
118 ден.295 ден.
без ДДВ: 100 ден.
-60%
FACE TONER REVITALIZING WITCH HAZEL EXTRACT + ROSE WATER 400 ml
РЕВИТАЛИЗИРАЧКИ ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ  со екстракт од вештерска леска за чистење и тонизирање на лицето..
118 ден.295 ден.
без ДДВ: 100 ден.
-60%
FACE TONER SOOTHING  WITCH HAZEL EXTRACT + CENTELLA EXTRACT 400 ml
СМИРУВАЧКИ ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ со екстракт од вештерска леска, за чистење и тонизирање на лицето, отс..
118 ден.295 ден.
без ДДВ: 100 ден.
-60%
Fruit Skin Care Sweet Berries Shower Gel  500 ml
Гел за туширање со планинска мирисна нота на слатки бобинки нежно ја чисти и разгалува кожата. Крема..
89 ден.222 ден.
без ДДВ: 75 ден.
-60%
Fruit Skin Care Tiare Flower Petals Body Shower 500ml
Гел за туширање со доминантна цветна мирисна нота, кој додека нежно ја чисти кожата, истовремено и ј..
89 ден.222 ден.
без ДДВ: 75 ден.
-60%
Green Clay Shower Gel - Потхранувачки гел за туширање со зелена глина 300ml Green Clay Shower Gel - Потхранувачки гел за туширање со зелена глина 300ml
Возбудете ги вашите сетила и разбудете ја кожата. Гел за туширање Green Clay длабоко ја чисти, ек..
119 ден.298 ден.
без ДДВ: 101 ден.
-30%
Gym Beauty Fresh & Glow Refreshing Face Mist
FRESH & GLOW- Refreshing face mist - Освежувачка магла за лице - совршена ..
552 ден.789 ден.
без ДДВ: 468 ден.
-30%
Gym Beauty Sun Balm за усни SPF30
SUN BALM-Protecting Lip Balm SPF30- Заштитен мелем за усни со заштитен фактор SPF30..
270 ден.386 ден.
без ДДВ: 229 ден.
-30%
Hand & Nail Cream - Крем за раце и нокти 40ml Hand & Nail Cream - Крем за раце и нокти 40ml
Крем за раце и нокти со витамин Е и кератин - за хидратација, прихранување и заштита од вр..
83 ден.118 ден.
без ДДВ: 70 ден.
-60%
Hand Cream Advanced Care 100ml
Сапуните и средствата за дезинфекција може да ја исушат вашата кожа, оставајќи ја груба, испукана и ..
64 ден.159 ден.
без ДДВ: 54 ден.
-60%
Hand Cream Intense Relief 100ml
Со нежна текстура и екстракт од камилица за смирување на чувствителната кожа. Обезбедува оптималн..
64 ден.159 ден.
без ДДВ: 54 ден.
-60%
Hand Cream S.O.S. Repair 100ml
За заштита, нега и обновување на чувствителна, сува и оштетена кожа. Овој крем за регенерација и..
64 ден.159 ден.
без ДДВ: 54 ден.
-60%
Hand Gel Advanced 100ml Hand Gel Advanced 100ml
REVUELE HAND GEL ADVANCED гел кој се користи како додаток во одржување хигиена на рац..
100 ден.249 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-60%
Hand Gel Advanced Tea Tree 100 ml Hand Gel Advanced Tea Tree 100 ml
REVUELE HAND GEL ADVANCED TEA TREE гел кој се користи како додаток во одржувањето хиг..
100 ден.249 ден.
без ДДВ: 84 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

HYDRALIFT HYALURON Day Cream- Fluid 50ml
Лесна текстура, огромна кол. на комбинација од два типа хијалуронска киселина за интензивна длабинск..
98 ден.245 ден.
без ДДВ: 83 ден.
-60%
HYDRALIFT HYALURON Eye Contour Gel-Filler Anti-fatigue & Dark Circles 25ml
Ефикасен гел на база на хијалуронска киселина, наменет за нега на чувствителната регија околу очите,..
102 ден.255 ден.
без ДДВ: 86 ден.
-60%
HYDRALIFT HYALURON Hands & Nails Nourishing Cream Instant Softening Effect 50ml
Активен хидратор на база на хијалуронска киселина, за интензивно прихранување, хидратирање и омекнув..
76 ден.189 ден.
без ДДВ: 64 ден.
-60%
HYDRALIFT HYALURON Micellar Express Lotion Make-up Remover for eyes & lips 200ml
Освежувачка, нелеплива мицеларна вода за чистење на лицето и инстантно отстранување на шминка и сите..
110 ден.275 ден.
без ДДВ: 93 ден.
-60%
HYDRALIFT HYALURON Night Cream- Fluid 50ml
Интензивен хидратантен крем на база на хијалуронска киселина за интензивно прихранување, хидратирање..
98 ден.245 ден.
без ДДВ: 83 ден.
-15%
JUST Caffeine 5% 30ml JUST Caffeine 5% 30ml
Кофеинскиот серум е моќен антиоксиданс кој помага во борбата против штетите предизвикани од слободни..
297 ден.349 ден.
без ДДВ: 251 ден.
Врз основа на 3 оценки.
-20%
JUST Daily Routine сет за дневна препорачана рутина JUST Daily Routine сет за дневна препорачана рутина
Прв чекор – Утринска енергија Наутро, откако нежно ќе ја исчистите кожата и ќе ја исушите со тапк..
812 ден.1.015 ден.
без ДДВ: 688 ден.
-30%
Mama's Breast Care Cream 125ml
Крем за интензивна нега на градите во текот на бременоста, но и потоа. Ја штити нежната кожа од суше..
580 ден.829 ден.
без ДДВ: 492 ден.
-30%
Mama's Cracked Nipple Ointment 20g
Крем за интензивна нега на распукани пупки на градите за време на бременоста и доењето. Ги омекнува ..
326 ден.465 ден.
без ДДВ: 276 ден.
-60%
New Way Complex Lifting Anti-Ageing Serum Peptides 35ml
Со шеа путер и Filmexel Complex стимулира регенерирање на клетките, измазнување на кожата, зате..
114 ден.284 ден.
без ДДВ: 96 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-60%
New Way Correcting Serum Collagen 35ml
Со хијалуронска киселина и Filmexel Complex ја затегнува кожата, ги измазнува тенките лини..
114 ден.284 ден.
без ДДВ: 96 ден.
-60%
New Way Face Smoothing Serum Retinol 35ml
Со витамин ПП и Fision Complex за лесно осветлување на пегите, хидратација, прихранување, корек..
114 ден.284 ден.
без ДДВ: 96 ден.
-30%
Novaclear Acne Cream Novaclear Acne Cream
Крем за лице за дневна нега на мрсна, комбинирана, како и кожа склона кон акни. Oil Control Complex ..
363 ден.519 ден.
без ДДВ: 308 ден.

Распродадено

-30%

Распродадено

Novaclear Acne Facial Foam
Пена за нежно, но темелно чистење на мрсна, комбинирана, како и кожа склона кон акни. Ги ослободува ..
326 ден.465 ден.
без ДДВ: 276 ден.
-30%
Novaclear Acne Oil Absorbing Tissues
Иновативни тенки шамивчиња за впивање на мрсните траги, без да и се наштети на шминката -50 ком ..
188 ден.269 ден.
без ДДВ: 160 ден.
-30%
Novaclear Acne Spot Control Novaclear Acne Spot Control
Вистински СОС производ за активно дејство кон подобрување на состојбата на мрсна, комбинирана, како ..
326 ден.465 ден.
без ДДВ: 276 ден.
-30%
Novaclear Acne Toner 150ml
Тонер за мрсна, комбинирана, како и кожа склона кон акни, кој многу брзо ја доведува кожата во избал..
339 ден.485 ден.
без ДДВ: 288 ден.
-30%
Novaclear Advanced Whitening Serum Novaclear Advanced Whitening Serum
Advanced Whitening Serum 30 мл, со висока концентрација на активен алфа арбутин, азелаична киселина,..
811 ден.1.158 ден.
без ДДВ: 687 ден.
-30%
NOVACLEAR COLLAGEN Day Cream - Затегнувачки лесен дневен крем за лице 50ml NOVACLEAR COLLAGEN Day Cream - Затегнувачки лесен дневен крем за лице 50ml
Затегнувачки лесен дневен крем за лице кој е насочен кон знаците на стареење. Збогатен со активно зл..
626 ден.895 ден.
без ДДВ: 531 ден.
-30%
NOVACLEAR COLLAGEN Eye Cream - Нежен крем за околу очи 15ml NOVACLEAR COLLAGEN Eye Cream - Нежен крем за околу очи 15ml
Нежен крем за регијата околу очи за сите типови кожа со активно злато, морски колаген, екстракти од ..
305 ден.435 ден.
без ДДВ: 258 ден.
-30%
NOVACLEAR COLLAGEN Facial Cleanser- Нежен чистач со активно злато и морски колаген 150ml NOVACLEAR COLLAGEN Facial Cleanser- Нежен чистач со активно злато и морски колаген 150ml
Нежен чистач за сите типови кожа со активно злато и морски колаген. Длабински ја чисти кожата и ја о..
305 ден.435 ден.
без ДДВ: 258 ден.
-30%
Novaclear Collagen Facial Foam - Пена со морски колаген и кавијар екстракт 100ml Novaclear Collagen Facial Foam - Пена со морски колаген и кавијар екстракт 100ml
Пена за чистење на лицето со морски колаген и кавијар екстракт, за нежно, но темелно чистење на сите..
326 ден.465 ден.
без ДДВ: 276 ден.
-30%
NOVACLEAR COLLAGEN Night Cream - Затегнувачки лесен ноќен крем за лице 50ML NOVACLEAR COLLAGEN Night Cream - Затегнувачки лесен ноќен крем за лице 50ML
Затегнувачки лесен ноќен крем за лице со голема концентрација од морски колаген и активно злато кој ..
626 ден.895 ден.
без ДДВ: 531 ден.
-30%
NOVACLEAR COLLAGEN REVITALIZING Facial Toner- Тоник со морски колаген и кавијар екстракт 100ml NOVACLEAR COLLAGEN REVITALIZING Facial Toner- Тоник со морски колаген и кавијар екстракт 100ml
Тоник за сите типови кожа, со морски колаген и кавијар екстракт, кој ja тонизира и освежува кожата. ..
292 ден.417 ден.
без ДДВ: 247 ден.
-30%
NOVACLEAR COLLAGEN SERUM - Серум за сите типови кожа 30ML NOVACLEAR COLLAGEN SERUM - Серум за сите типови кожа 30ML
Серум за сите типови кожа за длабинска хидратација и подобрување на еластичноста на кожата. Со морск..
678 ден.969 ден.
без ДДВ: 575 ден.
-30%
Novaclear HYDRO Anti-Perspirant DEO Roll on-48H Protection - Хидратантен рол-он-антиперспирант Novaclear HYDRO Anti-Perspirant DEO Roll on-48H Protection - Хидратантен рол-он-антиперспирант
48 часовна заштита со хидратантен рол-он - антиперспирант со хијалуронска киселина, алое вера и..
209 ден.298 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-30%
NOVACLEAR HYDRO Anti-Perspirant Roll on-48H Protection-FRAGRANCE FREE- Хидратантен рол-он-антиперспирант NOVACLEAR HYDRO Anti-Perspirant Roll on-48H Protection-FRAGRANCE FREE- Хидратантен рол-он-антиперспирант
48 часовна заштита со хидратантен рол-он-антиперспирант со хијалуронска киселина,  алантои..
209 ден.298 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-30%
Novaclear HYDRO Day Cream - Лесен хидратантен дневен крем за лице Novaclear HYDRO Day Cream - Лесен хидратантен дневен крем за лице
Лесен хидратантен дневен крем за лице со 10% лесни молекули хијалуронска киселина. Ја подобрува елас..
559 ден.798 ден.
без ДДВ: 473 ден.
-30%
NOVACLEAR HYDRO Eye Cream - Kрем за околу очи за дехидрирана кожа 15ml NOVACLEAR HYDRO Eye Cream - Kрем за околу очи за дехидрирана кожа 15ml
Свиленкасто мазен крем за регијата околу очи за дехидрирана кожа со 10% лесни молекули хијалуронска ..
269 ден.385 ден.
без ДДВ: 228 ден.
-30%
NOVACLEAR HYDRO Facial Cleanser - Хидратантен чистач за дехидрирана кожа 150ml NOVACLEAR HYDRO Facial Cleanser - Хидратантен чистач за дехидрирана кожа 150ml
Хидратантен чистач за дехидрирана кожа со 10% лесни молекули хијалуронска киселина, нежно ја чисти к..
305 ден.435 ден.
без ДДВ: 258 ден.
-30%
NOVACLEAR HYDRO Facial Foam - Пена со хијалуронска киселина, оризов екстракт и алантоин 100ml NOVACLEAR HYDRO Facial Foam - Пена со хијалуронска киселина, оризов екстракт и алантоин 100ml
Пена со хијалуронска киселина, оризов екстракт и алантоин, за нежно отстранување на сите нечистотии ..
326 ден.465 ден.
без ДДВ: 276 ден.
-30%
Novaclear Hydro Facial Toner - Тоник за дехидрирана кожа 100ml Novaclear Hydro Facial Toner - Тоник за дехидрирана кожа 100ml
Тоник за дехидрирана кожа, со екстракти од ориз и ленено семе +  млечна киселина и пантенол. Ко..
209 ден.299 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-30%
NOVACLEAR HYDRO Hydrating Facial Mask - Хидратантна маска за сите типови кожа NOVACLEAR HYDRO Hydrating Facial Mask - Хидратантна маска за сите типови кожа
Хидратантна маска за сите типови кожа, а особено за дехидрирана кожа, како и после интензивни третма..
139 ден.199 ден.
без ДДВ: 118 ден.
-30%
NOVACLEAR HYDRO Lip Balm - Хидратантен балзам за усни NOVACLEAR HYDRO Lip Balm - Хидратантен балзам за усни
Хидратантен балзам за усни со хијалуронска киселина. Збогатен со пчелин восок, памуково масло и вита..
174 ден.249 ден.
без ДДВ: 148 ден.
-30%
NOVACLEAR HYDRO Micellar Water - Хидратантна мицеларна вода 400ml NOVACLEAR HYDRO Micellar Water - Хидратантна мицеларна вода 400ml
Хидратантна мицеларна вода за oтстранување на остатоците од шминка и нечистотиите од кожата. Збогате..
223 ден.319 ден.
без ДДВ: 189 ден.
-30%
NOVACLEAR HYDRO Night Cream - Моќен хидратантен ноќен крем за лице 50ml NOVACLEAR HYDRO Night Cream - Моќен хидратантен ноќен крем за лице 50ml
Моќен хидратантен ноќен крем за лице со 10% лесни молекули хијалуронска киселина и хидроманил, го за..
559 ден.798 ден.
без ДДВ: 473 ден.
-30%
NOVACLEAR HYDRO SERUM - Високо концентриран серум за дехидрирана кожа 30ml NOVACLEAR HYDRO SERUM - Високо концентриран серум за дехидрирана кожа 30ml
Високо концентриран серум за дехидрирана кожа со 10% хијалуронска киселина, активни состојки и ..
608 ден.869 ден.
без ДДВ: 516 ден.
-30%
NOVACLEAR REDLESS Soothing Day Cream SPF30 - Смирувачки хидратантен дневен крем за лице со СПФ-30 NOVACLEAR REDLESS Soothing Day Cream SPF30 - Смирувачки хидратантен дневен крем за лице со СПФ-30
Смирувачки хидратантен дневен крем за лице со СПФ-30 за силна УВА/УВБ заштита на проблематична сува ..
559 ден.798 ден.
без ДДВ: 473 ден.
-30%
NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Cleanser - Нежен чистач за длабинско чистење 150ml NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Cleanser - Нежен чистач за длабинско чистење 150ml
Нежен чистач за длабинско чистење на проблематична кожа, со 3R Complex (арника, див костен, магарешк..
305 ден.435 ден.
без ДДВ: 258 ден.
-30%
NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Foam - Пена за чистење со 3R Complex 100ml NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Foam - Пена за чистење со 3R Complex 100ml
Пена за чистење со 3R Complex (арника, див костен, магарешки трн), за нежно длабинско чистење на про..
305 ден.435 ден.
без ДДВ: 258 ден.
-30%
NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Toner - Тоник со 3R Complex 100ml NOVACLEAR REDLESS Soothing Facial Toner - Тоник со 3R Complex 100ml
Тоник со 3R Complex (арника, див костен, магарешки трн), ја смирува чувствителната кожа и ја намалув..
209 ден.299 ден.
без ДДВ: 177 ден.
-30%
NOVACLEAR REDLESS Soothing Intense SERUM - Интензивен серум за проблематична кожа 30ml NOVACLEAR REDLESS Soothing Intense SERUM - Интензивен серум за проблематична кожа 30ml
Интензивен серум за проблематична кожа со 3R Complex (арника, див костен, магарешки трн) кој видливо..
608 ден.869 ден.
без ДДВ: 516 ден.
-30%
NOVACLEAR REDLESS Soothing Micellar Water - Смирувачка мицеларна вода NOVACLEAR REDLESS Soothing Micellar Water - Смирувачка мицеларна вода
Смирувачка мицеларна вода за oтстранување на остатоците од шминка и нечистотиите од кожата. Основата..
223 ден.319 ден.
без ДДВ: 189 ден.
-30%
Novaclear Whitening Day Cream 50+Spf - 50ml Novaclear Whitening Day Cream 50+Spf - 50ml
WHITENING Day Cream 50+SPF-Крем за лице со фактор на заштита 50+. Заштитува и од УВ..
1.215 ден.1.736 ден.
без ДДВ: 1.030 ден.

Распродадено

-30%

Распродадено

Novaclear Whitening Eye Cream Novaclear Whitening Eye Cream
WHITENING Eye Cream 50+SPF Крем за третман на нежната регија околу очите. Совршена комбина..
417 ден.596 ден.
без ДДВ: 354 ден.

Распродадено

-30%

Распродадено

Novaclear Whitening Facial Foam Novaclear Whitening Facial Foam
WHITENING Facial Foam Пена за длабинско чистење на лицето. Алфа арбутин помага да се минимизира..
326 ден.465 ден.
без ДДВ: 276 ден.
-30%
Novaclear Whitening Night Cream 50ml Novaclear Whitening Night Cream 50ml
WHITENING Night Cream Ноќен крем за лице, со напредна формула, која изобилува со активни состојки: а..
1.215 ден.1.736 ден.
без ДДВ: 1.030 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

PERFECTA FENOMEN C MULTI cleansing OIL MILK make-up remover 200ml
МАСЛЕНО  МЛЕКО ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА за длабинско и темелно чистење на лице, очи, врат и дек..
126 ден.317 ден.
без ДДВ: 107 ден.
-30%
REDLESS Soothing Night Cream - Прихранувачки ноќен крем 50ml REDLESS Soothing Night Cream - Прихранувачки ноќен крем 50ml
Прихранувачки ноќен крем за проблематична кожа, склона кон црвенило, чешање и перутање.Основата е&nb..
559 ден.798 ден.
без ДДВ: 473 ден.
-15%
REVOX Multi Peptides for Hair 30ml REVOX Multi Peptides for Hair 30ml
Серум за коса со напредна формула со Biotinoyl Tripeptide која  делува во коренот на влакното з..
304 ден.358 ден.
без ДДВ: 258 ден.
-40%
Revuele - Slim & Detox Anti-celullite Thermo Serum Concentrate
Интензивен серум концентрат кој превентивно делува и спречува појава на целулит, ја подобрува циркул..
323 ден.538 ден.
без ДДВ: 274 ден.
-40%
Revuele - Slim & Detox Correcting Body Wrap Hot + Cold Effect 200 ml
Двофазен гел за забрзување на метаболизмот, подобрување на циркулацијата, согорување на маснотии и и..
323 ден.538 ден.
без ДДВ: 274 ден.
-40%
Revuele - Slim & Detox Cream-Mask Fat Burner 200ml
Интензивна крем маска за топење на маснотиите, подобрување на циркулацијата, тонусот на мускулите, и..
323 ден.538 ден.
без ДДВ: 274 ден.
-60%
REVUELE BLACK MASK EXPRESS DETOX 80ml REVUELE BLACK MASK EXPRESS DETOX 80ml
ЦРНА МАСКА СО АКТИВЕН ЈАГЛЕН ЗА ЕКСПРЕСНО ДЛАБИНСКО ЧИСТЕЊЕ И ДЕТОКСИКАЦИЈА НА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА Ц..
112 ден.279 ден.
без ДДВ: 95 ден.
-60%
REVUELE GOLD MASK LIFTING EFECT 80ml REVUELE GOLD MASK LIFTING EFECT 80ml
ЗЛАТНА МАСКА СО КОМПЛЕКС COVA B TROX, КОЛАГЕН, ВИТАМИН Б5 и специјални FUSION Екстракти-комбинац..
112 ден.279 ден.
без ДДВ: 95 ден.
-30%
REVUELE ICE COOL BLOND Anti-Yellow Hair Mask 500ml
МАСКА ЗА НЕГА НА ПРИРОДНО РУСА КОСА, НО И ХЕМИСКИ ОСВЕТЛЕНА И ШАТИРАНА. Напредна формула со Violet 4..
288 ден.412 ден.
без ДДВ: 244 ден.
-30%
REVUELE ICE COOL BLOND Anti-Yellow Shampoo 335ml
ШАМПОН ЗА НЕУТРАЛИЗИРАЊЕ НА НЕСАКАНИТЕ ЖОЛТИ И ПОРТОКАЛОВИ ОДБЛЕСОЦИ. Одговара за природно руса коса..
301 ден.430 ден.
без ДДВ: 255 ден.
-60%
REVUELE LIFT FACE TONIC WITH HYALURONIC ACID Deeply Moisturising 250ml
CLEANSING + LIFTING-ТОНИК ЗА СУВА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА- Подобрување на текстурата на кожата, одржувањ..
97 ден.242 ден.
без ДДВ: 82 ден.
-60%
REVUELE LIQUID SOAP LAVENDER 400ml
LIQUID SOAP with LAVANDER OIL for antibacterial effect Течен сапун за миење раце со силно антибактер..
79 ден.198 ден.
без ДДВ: 67 ден.
-60%
REVUELE LIQUID SOAP TEA TREE 400ml
LIQUID SOAP with TEA TREE OIL for antibacterial effect Течен сапун за миење раце за силно антибактер..
79 ден.198 ден.
без ДДВ: 67 ден.
-60%
REVUELE LIVELY HAIR LIQUID CRYSTALS 50ml
Течни кристали со макадамија и авокадо масло, за нега и сјај на косата по целата должина-од коренот ..
158 ден.395 ден.
без ДДВ: 134 ден.
-60%
REVUELE LIVELY HAIR LIQUID CRYSTALS with Babassu and Grape seed oils 50 ml
Течни кристали со антиоксидантен ефект, благодарение на совршената комбинација од бабасу масло+ масл..
158 ден.395 ден.
без ДДВ: 134 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

REVUELE MICELLAR WATER Active 400ml
МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ за СИТЕ ТИПОВИ КОЖА ефикасно отстанување на сите тип..
103 ден.258 ден.
без ДДВ: 87 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

REVUELE MICELLAR WATER Soothing 400ml
МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ за СУВА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА - нежно отстанување на сите т..
103 ден.258 ден.
без ДДВ: 87 ден.
-60%
REVUELE PINK CLAY SHOWER GEL –Хидратантен гел за туширање со розева глина 300ml REVUELE PINK CLAY SHOWER GEL –Хидратантен гел за туширање со розева глина 300ml
Хидратантен гел за туширање со розева глина за длабинско чистење, нежна ексфолијација и подобрување ..
119 ден.298 ден.
без ДДВ: 101 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-60%
REVUELE RETINOL FORTE Brightening Eye Contour Serum 25 ml
Лесна формула за анти-оксидантен осветлувачки серум за регијата околу очи на база на ретинол + кофеи..
102 ден.255 ден.
без ДДВ: 86 ден.
-60%
REVUELE RETINOL FORTE Hands & Nails Repairing Cream 100 ml
Лесна, длабинско прихранувачка и хидратантна формула за заштита на кожата на рацете на база на ретин..
76 ден.189 ден.
без ДДВ: 64 ден.
-60%
REVUELE RETINOL FORTE Multi-Active Balancing Day Cream 50 ml
Мулти-активен балансирачки крем за лице, врат и деколте- ДЕН- на база на ретинол + витамини Е и Ц + ..
98 ден.245 ден.
без ДДВ: 83 ден.
-60%
REVUELE RETINOL FORTE Multi-Active Nourishing Night Cream 50 ml
Мулти-активен прихрнувачки крем за лице, врат и деколте НОЌ на база на ретинол + шеа путер..
98 ден.245 ден.
без ДДВ: 83 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

REVUELE RETINOL FORTE Smoothing Face Mask 80 ml
Маска за лице на база на ретинол + АХА овошни киселини, витам. Ц и Е+ цинк оксид - ја стимулира синт..
110 ден.275 ден.
без ДДВ: 93 ден.
-30%
REVUELE TS BRIGHTENING TONIC Vitamin C 250 ml REVUELE TS BRIGHTENING TONIC Vitamin C 250 ml
REVUELE TS ТОНИК ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ со Витамин Ц. Активна формула на производот со добитната  моќна..
205 ден.293 ден.
без ДДВ: 174 ден.
-60%
REVUELE WHITE MASK COLLAGEN EXPRESS 80ml REVUELE WHITE MASK COLLAGEN EXPRESS 80ml
МАСКА СО БЕЛА ГЛИНА ЗА БРЗ ЛИФТИНГ-БЕЛА МАСКА со: БЕЛА ГЛИНА, ЕЛАСТИН, КОЛАГЕН, АЛАНТОИН За прих..
112 ден.279 ден.
без ДДВ: 95 ден.

Распродадено

-60%

Распродадено

Solution Multi - Power H.A. Total Molecule Solution Multi - Power H.A. Total Molecule
Моќна хијалуронска акција за инстантно: хидратирање, заштита, обновување и освежување на кожата на л..
399 ден.998 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-60%
Solution Multiple Oil Night Repair Serum Solution Multiple Oil Night Repair Serum
Супериорна комбинација од бесценети масла: скволен +  масла од: баобаб, бразилски орев, сл..
399 ден.998 ден.
без ДДВ: 338 ден.
-60%
White Clay Shower Gel – Освежувачки гел за туширање со бела глина (каолин) 300ml White Clay Shower Gel – Освежувачки гел за туширање со бела глина (каолин) 300ml
Најмек тип на глина кој има силен детокс ефект и го прави овој гел соодветен за секојдневна употреба..
119 ден.298 ден.
без ДДВ: 101 ден.
-60%
Интензивна хидратантна крема за регијата околу очи REVUELE Hydra Therapy 25ml Интензивна хидратантна крема за регијата околу очи REVUELE Hydra Therapy 25ml
ИНТЕНЗИВЕН ХИДРАТАНТЕН КРЕМ ЗА РЕГИЈАТА ОКОЛУ ОЧИ Ја регенерира чувствителната кожа околу очите..
108 ден.269 ден.
без ДДВ: 91 ден.
-30%
Маска за волумен на косата REVUELE 500ml
Маската, збогатена со аргинин, Д-пантенол и комплексот Баикапил, е наменета за тенка и кршлива коса ..
286 ден.409 ден.
без ДДВ: 243 ден.
-30%
Маска за зајакнување на косата REVUELE Argan Oil Therapy 500ml
Маска збогатена со макадамија, шеа путер, мешавина на масло од арган и кокос, наменета за зајакнувањ..
286 ден.409 ден.
без ДДВ: 243 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-30%
Маска за заштита и сјај на фарбана коса REVUELE Color Gloss&Protect 500ml
Маската збогатена со течна свила и 3Д силикони е наменета за нега, заштита и зголемување на сјајот н..
286 ден.409 ден.
без ДДВ: 243 ден.
-60%
Маска за интензивна хидратација и подмладување на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 150ml Маска за интензивна хидратација и подмладување на кожата на лицето REVUELE Hydra Therapy 150ml
МАСКА ЗА ЛИЦЕ ЗА ИНТЕНЗИВНА ХИДРАТАЦИЈА, ја обновува дехидрираната кожа, го намалува и елиминира чув..
124 ден.309 ден.
без ДДВ: 105 ден.
-30%
Маска за оштетена коса REVUELE Total Repair 500ml
Маската збогатена со кератин и хијалуронска киселина е наменета за регенерација на оштетена, кршлива..
286 ден.409 ден.
без ДДВ: 243 ден.
-30%
Маска за стимулирање на раст на косата REVUELE Hot Therapy 500ml
Маска за забрзан раст на косата збогатена со екстракт од црвен пипер од кајан . ..
286 ден.409 ден.
без ДДВ: 243 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341