Распродадено
JUST Caffeine 5% 30ml - OUTLET

JUST Caffeine 5% 30ml - OUTLET

275 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 101340
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Кофеинскиот серум е моќен антиоксиданс кој помага во борбата против штетите предизвикани од слободните радикали, УВ зрачењето и загадувањето. Тој е ефикасен во стеснување на крвните садови, делува на заморената кожа, како и кожата без сјај, помага при намалување на појавата на подуени очни капаци и темни кругови под очите.

Производот е збогатен со екстракт од зелен чај, кој ја смирува кожата и ги намалува знаците на стареење.

 

Доколку го комбинирате со Just-хијалуронската киселина, ќе го засилите повеќекратно позитивниот хидрантен ефект на кожата.

Не се препорачува комбинација со Just -гликолна киселина, бидејќи таа комбинација ќе го намали ефектот на производот.

Може да се користи за сите типови на кожа.

 

Не содржи парабени, конзерванси, парафин и минерални масла.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

REVOX JUST Caffeine 5% 30ml - OUTLET Кофеинскиот серум е моќен антиоксиданс кој помага во борбата против штетите предизвикани од слободните радикали, УВ зрачењето и загадувањето. Тој е ефикасен во стеснување на крвните садови, делува на заморената кожа, како и кожата без сјај, помага при намалување на појавата на подуени очни капаци и темни кругови под очите. Производот е збогатен со екстракт од зелен чај, кој ја смирува кожата и .. Category: Product #: 101340 Regular price: 275 ден. 275
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341