PRO:VOKE TOUCH OF SILVER COLOUR CARE SHAMPOO

PRO:VOKE TOUCH OF SILVER COLOUR CARE SHAMPOO

424 ден.
Потребни наградни поени: 359
Производител: PRO:VOKE
Шифра на производ: 10949
Достапност: На залиха
Количина:

Шампон за руса коса, платинеста или природно побелена коса - 400 мл.

PRO:VOKE TOUCH OF SILVER COLOUR CARE SHAMPOO 400ml за секојдневна употреба + неутрализација на жолти тонови

За секојдневна употреба за нега на руса, бела, шатирана, 
обоена или бела коса со Оптички осветлувач.ја заштитува косата од бледеење,го продолжува времетраењето на бојата, ги неутрализира жолтите тонови.
Нанесете на влажна коса и масирајте во нежната пена.
Исплакнете темелно.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

PRO:VOKE PRO:VOKE TOUCH OF SILVER COLOUR CARE SHAMPOO Шампон за руса коса, платинеста или природно побелена коса - 400 мл. PRO:VOKE TOUCH OF SILVER COLOUR CARE SHAMPOO 400ml за секојдневна употреба + неутрализација на жолти тонови За секојдневна употреба за нега на руса, бела, шатирана,  обоена или бела коса со Оптички осветлувач.ја заштитува косата од бледеење,го продолжува времетраењето на бојата, ги неутрализира жолтите тонови. Нанесете на.. Category: Product #: 10949 Regular price: 424 ден. 424 Available from: torba.mk