Крем за околу очи REVUELE Hemp me! Eye contour cream 35 ml

Крем за околу очи REVUELE Hemp me! Eye contour cream 35 ml

282 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101203
Достапност: На залиха
Количина:

Нежната кожа околу очите, прва  ги покажува знаците на возраст и здравје на кожата.  Овој крем на база на ладно цедено масло од семе од коноп, кој претставува богат извор на омега-6 и омега-3 + масло од сладок бадем + шеа путер - е совршена мешавина за заштита на деликатната и нежна кожа околу очите, на начин што формира нежен филм на површината на кожата, нудејќи оптимална хидратација и заштита од штетни надворешни фактори.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Крем за околу очи REVUELE Hemp me! Eye contour cream 35 ml Нежната кожа околу очите, прва  ги покажува знаците на возраст и здравје на кожата.  Овој крем на база на ладно цедено масло од семе од коноп, кој претставува богат извор на омега-6 и омега-3 + масло од сладок бадем + шеа путер - е совршена мешавина за заштита на деликатната и нежна кожа околу очите, на начин што формира нежен филм на површината на кожата, нудејќи оптимална хидратација и заштита о.. Category: Product #: 101203 Regular price: 282 ден. 282
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341