Крем за раце REVUELE Hemp me! Hand cream 80 ml

Крем за раце REVUELE Hemp me! Hand cream 80 ml

155 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101241
Достапност: На залиха
Количина:

Сите знаеме дека прва старее кожата на рацете, ама  HempMе!- Хидратантниот крем за раце ќе го спречи процесот на предвремено стареење. Ладно цедено масло од семе од коноп + маслиново масло + пантенол, претставува комбинација која ќе даде виталност на вашата кожа, ќе ја хидрира, ќе ја подобри еластичноста на кожата, и тоа не само на површинскиот слој. Многу брзо ќе приметите подобар изглед на рацете. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Крем за раце REVUELE Hemp me! Hand cream 80 ml Сите знаеме дека прва старее кожата на рацете, ама  HempMе!- Хидратантниот крем за раце ќе го спречи процесот на предвремено стареење. Ладно цедено масло од семе од коноп + маслиново масло + пантенол, претставува комбинација која ќе даде виталност на вашата кожа, ќе ја хидрира, ќе ја подобри еластичноста на кожата, и тоа не само на површинскиот слој. Многу брзо ќе приметите подобар изглед на рацет.. Category: Product #: 101241 Regular price: 155 ден. 155
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341