Серуми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

Hada Labo Concentrated Water Serum Lock-In-Moist Super Hyaluronic Acid 30ml
Концентриран воденест серум, без мирис, со концентрирана количина од супер-хијалуронска киселина. Хи..
1.147 ден.
без ДДВ: 972 ден.
-60%
Expert+ Botox Effect Serum 30ml Expert+ Botox Effect Serum 30ml
СЕРУМ ЗА ОКОЛУ ОЧИ со хијалуронска киселина, пептиди и Lipomoist Complex  за намалување на..
120 ден.299 ден.
без ДДВ: 101 ден.

Распродадено

Распродадено

REVUELE VITANORM C+ENERGY Hydrogel Eye Serum 25ml
REVUELE VITANORM C енергетски хидрогелен очен серум Гел за ревитализација и нега на кожата околу ..
255 ден.
без ДДВ: 216 ден.

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341