Yoskine Lifting Serum - New Skin

Yoskine Lifting Serum - New Skin

1.195 ден.
Производител: YOSKINE
Шифра на производ: 63779
Достапност: На залиха
Количина:

Моќен серум кој се користи пред нанесување крем на лицето, со што се забрзуваат ефектите од третманот против стареење на сите типови кожа. Професионалната формула, овозможува, кожата да се  обвие со посебен микрофилм, кој поинтензивно ги пегла брчките, ја затегнува и измазнува кожата и токму затоа се препорачува да се користи и наутро и навечер, пред нанесување крем на лицето. Професионална подмладувачка формула со двоен ефект: лифтинг- пополнување и затегнување на кожата од внатрешноста кон површината и инстантно измазнување на површината на кожата. Лифтинг ефекти на образите, брадата и челото видливи за многу кратко време од првото нанесувањE. Комбинација од свилени екстракти и иновативен прашкаст оризов екстракт која го изедначува тенот и ја истакнува неговата убавина. Делува како вистинска енергетска бомба и брзо ги елиминира знаците на умор и недостаток на сон кои и тоа како делуваат на тенот. И дополнително уште и липиди од соја кои прекрасно ја обновуваат кожата и  превентивно делуваат против “овенување “ на кожата. Неверојатно брзо  ја измазнуваат и хранат кожата и делуваат против брчките.

Ова е навистина “must to have”производ, кој е совршена подлога и доколку користите креми за лице од други линии.- 30 мл

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
YOSKINE Yoskine Lifting Serum - New Skin Моќен серум кој се користи пред нанесување крем на лицето, со што се забрзуваат ефектите од третманот против стареење на сите типови кожа. Професионалната формула, овозможува, кожата да се  обвие со посебен микрофилм, кој поинтензивно ги пегла брчките, ја затегнува и измазнува кожата и токму затоа се препорачува да се користи и наутро и навечер, пред нанесување крем на лицето. Про.. Category: Product #: 63779 Regular price: 1.195 ден. 1.195
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341