MAGIC MULTI-TASKER COCО + CHARCOAL

MAGIC MULTI-TASKER COCО + CHARCOAL

178 ден.447 ден.
Потребни наградни поени: 447
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 142621
Достапност: На залиха
Количина:

Исклучителен повеќе наменски производ со активен јаглен. Се користи како: маска за лице, отстранувач на шминка, пилинг за лице и тело и маска за сите типови коса- 100 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Fancy Handy MAGIC MULTI-TASKER COCО + CHARCOAL Исклучителен повеќе наменски производ со активен јаглен. Се користи како: маска за лице, отстранувач на шминка, пилинг за лице и тело и маска за сите типови коса- 100 мл .. Category: Product #: 142621 Regular price: 178 ден. 178 Available from: torba.mk