Fancy Handy Magic Multi-tasker Coco + Moringa

Fancy Handy Magic Multi-tasker Coco + Moringa

447 ден.
Потребни наградни поени: 447
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 142638
Достапност: На залиха
Количина:

Исклучителен повеќе наменски производ со моринга масло.Се користи како: маска за коса и третман на расцветани врвови,отстранувач на шминка,лосион за релаксирање на кожата на лице и тело после сончање+масло за тело-100 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: fancy handy
Fancy Handy Fancy Handy Magic Multi-tasker Coco + Moringa Исклучителен повеќе наменски производ со моринга масло.Се користи како: маска за коса и третман на расцветани врвови,отстранувач на шминка,лосион за релаксирање на кожата на лице и тело после сончање+масло за тело-100 мл .. Category: Product #: 142638 Regular price: 447 ден. 447
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341