MAGIC MULTI-TASKER COCО ORIGINAL

MAGIC MULTI-TASKER COCО ORIGINAL

178 ден.447 ден.
Потребни наградни поени: 447
Производител: Fancy Handy
Шифра на производ: 142652
Достапност: На залиха
Количина:

Исклучителен повеќе наменски производ со кокосово масло. Се користи како: маска за коса, отстранувач на шминка, третман на стрии кај трудници,хидратантен лосион за раце, усни и масажа на цело тело -100 мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Fancy Handy MAGIC MULTI-TASKER COCО ORIGINAL Исклучителен повеќе наменски производ со кокосово масло. Се користи како: маска за коса, отстранувач на шминка, третман на стрии кај трудници,хидратантен лосион за раце, усни и масажа на цело тело -100 мл .. Category: Product #: 142652 Regular price: 178 ден. 178 Available from: torba.mk