Nike Man Gold Edt 100ml

Nike Man Gold Edt 100ml

789 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 630049
Достапност: На залиха
Количина:

Енергични навестувања на грејпфрут и лимон се изненадувачката врвна нота на овој извонреден машки мирис. Парфем уникатен како средната нота, споен со ѓумбир и ветивер за да ја подобри одличната основна нота на сандаловина.

Мирисен тренд: Ароматично свеж

ОСНОВНИ НОТИ: јаглика, сандаловина, темјан, пачули

СРЕДНИ НОТИ: јасмин, ѓумбир, ветивер трева, кедар

КРАЈНИ НОТИ: морско оревче, розев пипер, грејпфрут, лимон

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: nike, man, gold, natural, spray
Nike Nike Man Gold Edt 100ml Енергични навестувања на грејпфрут и лимон се изненадувачката врвна нота на овој извонреден машки мирис. Парфем уникатен како средната нота, споен со ѓумбир и ветивер за да ја подобри одличната основна нота на сандаловина. Мирисен тренд: Ароматично свеж ОСНОВНИ НОТИ: јаглика, сандаловина, темјан, пачули СРЕДНИ НОТИ: јасмин, ѓумбир, ветивер трева, кедар КРАЈНИ НОТИ: морско оревче, розев.. Category: Product #: 630049 Regular price: 789 ден. 789
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341