Moisturizing Night Face Cream Anti-Wrinkle REVUELE Argan Oil 50ml

Moisturizing Night Face Cream Anti-Wrinkle REVUELE Argan Oil 50ml

169 ден.268 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 902403
Достапност: На залиха
Количина:

Крем за лице за НОЌ со АРГАНОВО МАСЛО, за нормална, сува и чувствителна кожа. Кислородна инфузија за регенерација на клетките и нивно силно прихранување како и дејство против стареење на кожата

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele Moisturizing Night Face Cream Anti-Wrinkle REVUELE Argan Oil 50ml Крем за лице за НОЌ со АРГАНОВО МАСЛО, за нормална, сува и чувствителна кожа. Кислородна инфузија за регенерација на клетките и нивно силно прихранување како и дејство против стареење на кожата .. Category: Product #: 902403 Regular price: 169 ден. 169 Available from: torba.mk