Распродадено
MULTIPLE EYE-CONTOUR COMPLEX
  • MULTIPLE EYE-CONTOUR COMPLEX

MULTIPLE EYE-CONTOUR COMPLEX

998 ден.
Шифра на производ: 144236
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Мултифункционален серум за трерман на регија околу очи. Ги намалува темните кругови и отокот околу очите, ја подобрува еластичноста и ја подмладува оваа регија, а со тоа се подмладува и целокупниот изглед на лицето. ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА-30мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
MULTIPLE EYE-CONTOUR COMPLEX Мултифункционален серум за трерман на регија околу очи. Ги намалува темните кругови и отокот околу очите, ја подобрува еластичноста и ја подмладува оваа регија, а со тоа се подмладува и целокупниот изглед на лицето. ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОЖА-30мл. .. Category: Product #: 144236 Regular price: 998 ден. 998 Available from: torba.mk