Распродадено
Nike Woman A Sparkling Day Edt 100ml

Nike Woman A Sparkling Day Edt 100ml

789 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 869050
Достапност: In Stock
Количина:

Светкав, весел и привлечен мирис за урбана жена.

Слатките овошни навестувања со силно присуство во горната нота се вовед за овој парфем наменет за жена која не сака да помине незабележано. Вител на сензации и цветни потоци од лилјани и темјанушки се увертира во една возвишена основна нота од Тонка зрно и ванила кои му даваат на овој парфем енергија и супстанција за уживање во градскиот ден.

Мирисен тренд: Ориентално зелено цветен.

Основни ноти: пачули, ванила и тонка грав.

Средни ноти: темјанушка,корен од ирис, лилјани.

Крајни ноти: црна рибизла, манго и мандарина.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Nike Nike Woman A Sparkling Day Edt 100ml Светкав, весел и привлечен мирис за урбана жена. Слатките овошни навестувања со силно присуство во горната нота се вовед за овој парфем наменет за жена која не сака да помине незабележано. Вител на сензации и цветни потоци од лилјани и темјанушки се увертира во една возвишена основна нота од Тонка зрно и ванила кои му даваат на овој парфем енергија и супстанција за уживање во градскиот ден. .. Category: Product #: 869050 Regular price: 789 ден. 789
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341