Nike Woman Azure Edt 100ml

Nike Woman Azure Edt 100ml

789 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 854025
Достапност: На залиха
Количина:

Додадете допир на возбуда на вашиот ден со неодолив предлог или флертувачки допир на вашиот омилен букет и ќе бидете подготвени за секоја пригода. Nike Colors е совршен додаток за одлучната и самоуверена жена. Волшебна мешавина од сочни цреши, сливи и мандарини на букет егзотично цвеќе што открива сензуална основа на топла ванила и пралина. Овој мирис ја одразува женственоста и заведувањето.

Мирисен тренд: Монолитно овошен.

Основни ноти: сандаловина, ванила,пралини, мошус.

Средни ноти: невен,планински и портокалови цветови.

Крајни ноти: круша,мандарина,слива, цреша.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Nike Nike Woman Azure Edt 100ml Додадете допир на возбуда на вашиот ден со неодолив предлог или флертувачки допир на вашиот омилен букет и ќе бидете подготвени за секоја пригода. Nike Colors е совршен додаток за одлучната и самоуверена жена. Волшебна мешавина од сочни цреши, сливи и мандарини на букет егзотично цвеќе што открива сензуална основа на топла ванила и пралина. Овој мирис ја одразува женственоста и заведувањето. Ми.. Category: Product #: 854025 Regular price: 789 ден. 789
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341