Nike Woman Gold Edt 100ml

Nike Woman Gold Edt 100ml

473 ден.789 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 630056
Достапност: На залиха
Количина:

Препознатливата арома на мандарина нежно се вклопува со елеганцијата на јасмин и ѕвезден анасон за да внесе свежина во средните ноти на овој мирис, кои се потпираат на ексклузивни навестувања од кедрово дрво.

Мирисен тренд: ориентален-ванила

ОСНОВНИ НОТИ: ванила, кедар, сандаловина

СРЕДНИ НОТИ: ликорис, јасмин, божиќна звезда

КРАЈНИ НОТИ: мандарина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: nike, woman, gold, natural, spray
Nike Nike Woman Gold Edt 100ml Препознатливата арома на мандарина нежно се вклопува со елеганцијата на јасмин и ѕвезден анасон за да внесе свежина во средните ноти на овој мирис, кои се потпираат на ексклузивни навестувања од кедрово дрво. Мирисен тренд: ориентален-ванила ОСНОВНИ НОТИ: ванила, кедар, сандаловина СРЕДНИ НОТИ: ликорис, јасмин, божиќна звезда КРАЈНИ НОТИ: мандарина .. Category: Product #: 630056 Regular price: 473 ден. 789
473
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341