Распродадено
Nike Woman Pink Edt 30ml

Nike Woman Pink Edt 30ml

498 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 854445
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Додадете допир на возбуда во вашиот ден со неодолив предлог или флертувачки допир на вашиот омилен цветен букет и ќе бидете подготвени за секоја пригода. Nike Colors е совршен додаток за одлучната и самоуверена жена.

Заводлива комбинација на слатки и водени навестувања на лубеница и мандарина, завиткани во деликатни ливчиња од роза и зајакнати со дрвени допири.

Мирисен тренд: цветен.

Основни ноти: килибар,бел мошус,кедровина.

Средни ноти: магнолија, полски лилјани, роза.

Крајни ноти: личи, божур, фрезија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Nike Nike Woman Pink Edt 30ml Додадете допир на возбуда во вашиот ден со неодолив предлог или флертувачки допир на вашиот омилен цветен букет и ќе бидете подготвени за секоја пригода. Nike Colors е совршен додаток за одлучната и самоуверена жена. Заводлива комбинација на слатки и водени навестувања на лубеница и мандарина, завиткани во деликатни ливчиња од роза и зајакнати со дрвени допири. Мирисен тренд: цветен. Осно.. Category: Product #: 854445 Regular price: 498 ден. 498
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341