Распродадено
Nike Woman The Perfume 100ml

Nike Woman The Perfume 100ml

789 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 863102
Достапност: In Stock
Количина:

Овој мирис за жена редефинира класичен цветен мирис. Врвната нота е круша проследена со ванила и богат квалитет на кафе за да се спротивстави на прекрасниот ореол од цвеќиња и тропски овошни ноти на модерен женски мирис кој заведува и инспирира.

Мирисен тренд: Ориенатална ванила.

Основни ноти: кафе, ванила, пачули.

Средни ноти: мошус, малина, праска, црна роза, рајско овошје, орхидеја.

Крајни ноти: мандарина,бергамот,круша.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Nike Nike Woman The Perfume 100ml Овој мирис за жена редефинира класичен цветен мирис. Врвната нота е круша проследена со ванила и богат квалитет на кафе за да се спротивстави на прекрасниот ореол од цвеќиња и тропски овошни ноти на модерен женски мирис кој заведува и инспирира. Мирисен тренд: Ориенатална ванила. Основни ноти: кафе, ванила, пачули. Средни ноти: мошус, малина, праска, црна роза, рајско овошје, орхидеја. .. Category: Product #: 863102 Regular price: 789 ден. 789
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341