Распродадено
“NO PROBLEM” - BLACK MASK – Facial –mask film- PEEL OFF MASK (with activated Carbon)

“NO PROBLEM” - BLACK MASK – Facial –mask film- PEEL OFF MASK (with activated Carbon)

47 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100855
Достапност: In Stock
Количина:

Црна маска со активен јаглен + сребрени јони, против акни и митесери, со изразено антибактериско дејство. Со редовна употреба кожа-та станува свиленкаста и без масен сјај

1-2 пати неделно

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Revuele “NO PROBLEM” - BLACK MASK – Facial –mask film- PEEL OFF MASK (with activated Carbon) Црна маска со активен јаглен + сребрени јони, против акни и митесери, со изразено антибактериско дејство. Со редовна употреба кожа-та станува свиленкаста и без масен сјај 1-2 пати неделно .. Category: Product #: 100855 Regular price: 47 ден. 47 Available from: torba.mk