Распродадено
NOVACLEAR COLLAGEN Facial Cleanser- Нежен чистач со активно злато и морски колаген 150ml
  • NOVACLEAR COLLAGEN Facial Cleanser- Нежен чистач со активно злато и морски колаген 150ml

NOVACLEAR COLLAGEN Facial Cleanser- Нежен чистач со активно злато и морски колаген 150ml

435 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 82367
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Нежен чистач за сите типови кожа со активно злато и морски колаген. Длабински ја чисти кожата и ја остава мека и нежна. Збогатен со ниацинамид и екстракт од кавиајар, за одржување и истакнување на младешкиот изглед на кожата.

Состојки: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, PEG-150 Distearate, Propylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Caviar Extract, Panthenol, Collagen Amino Acids, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Gold, Lactose, Potassium Silicate, Aluminum Silicate, Mica, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Disodium EDTA, Parfum, CI 77015, Titanium Dioxide, T-butyl Alcohol

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear NOVACLEAR COLLAGEN Facial Cleanser- Нежен чистач со активно злато и морски колаген 150ml Нежен чистач за сите типови кожа со активно злато и морски колаген. Длабински ја чисти кожата и ја остава мека и нежна. Збогатен со ниацинамид и екстракт од кавиајар, за одржување и истакнување на младешкиот изглед на кожата. Состојки: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, PEG-150 Distearate, Propylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Caviar Extract, Panthenol, Collagen Amino Aci.. Category: Product #: 82367 Regular price: 435 ден. 435
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341