Распродадено
Novaclear Collagen Facial Foam - Пена со морски колаген и кавијар екстракт 100ml
  • Novaclear Collagen Facial Foam - Пена со морски колаген и кавијар екстракт 100ml

Novaclear Collagen Facial Foam - Пена со морски колаген и кавијар екстракт 100ml

465 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 82374
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Пена за чистење на лицето со морски колаген и кавијар екстракт, за нежно, но темелно чистење на сите типови кожа. Длабински ја чисти кожата и ја остава мека, нежна и мазна. Збогатена со растителни екстракти од божур, роза и амика, што помага кожата да го одржи младешкиот изглед со прекрасен здрав сјај.

Состојки: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, Collagen Amino Acids, Caviar Extract, Paeonia Officinalis Flower Extract, Rosa Canina Fruit Extract, Arnica Montana Flower Extract, Propylene Glycol, Tetrasodium EDTA, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

NovaClear Novaclear Collagen Facial Foam - Пена со морски колаген и кавијар екстракт 100ml Пена за чистење на лицето со морски колаген и кавијар екстракт, за нежно, но темелно чистење на сите типови кожа. Длабински ја чисти кожата и ја остава мека, нежна и мазна. Збогатена со растителни екстракти од божур, роза и амика, што помага кожата да го одржи младешкиот изглед со прекрасен здрав сјај. Состојки: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, Collagen Amino Acids, Caviar.. Category: Product #: 82374 Regular price: 465 ден. 465
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341