Распродадено
NOVACLEAR COLLAGEN Day Cream - Затегнувачки лесен дневен крем за лице 50ml
  • NOVACLEAR COLLAGEN Day Cream - Затегнувачки лесен дневен крем за лице 50ml

NOVACLEAR COLLAGEN Day Cream - Затегнувачки лесен дневен крем за лице 50ml

895 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 82329
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Затегнувачки лесен дневен крем за лице кој е насочен кон знаците на стареење. Збогатен со активно злато, морски колаген, екстракти од кавијар, витамини А и Е, ja ревитализира, прихранува и смирува кожата. Одлична подлога за шминка.

Состојки: Aqua, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Glycerin, Collagen Amino Acids, Caviar Extract, Retinol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Retinyl Palmitate, Gold, Lactose, Mica, Propylene Glycol, Potassium Silicate, Aluminum Silicate, Titanium Dioxide, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI 77015, Disodium EDTA, Lactic Acid, Parfum, Isohexadecane, Polysorbate 20, Sorbitan Oleate, Polymethyl Methacrylate, BHT, Tricaprylin.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

NovaClear NOVACLEAR COLLAGEN Day Cream - Затегнувачки лесен дневен крем за лице 50ml Затегнувачки лесен дневен крем за лице кој е насочен кон знаците на стареење. Збогатен со активно злато, морски колаген, екстракти од кавијар, витамини А и Е, ja ревитализира, прихранува и смирува кожата. Одлична подлога за шминка. Состојки: Aqua, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Co.. Category: Product #: 82329 Regular price: 895 ден. 895
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341