Распродадено
NOVACLEAR COLLAGEN Night Cream - Затегнувачки лесен ноќен крем за лице 50ML
  • NOVACLEAR COLLAGEN Night Cream - Затегнувачки лесен ноќен крем за лице 50ML

NOVACLEAR COLLAGEN Night Cream - Затегнувачки лесен ноќен крем за лице 50ML

895 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 82336
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Затегнувачки лесен ноќен крем за лице со голема концентрација од морски колаген и активно злато кој помага да се подобри текстурата на кожата. Збогатен со ретинол, шеа путер и масло од макадамија - комбинација која храни, ревитализира,измазнува, освежува. За кожа со младешки изглед.

Состојки: Aqua, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Ceteareth-20, Butyrospermum Parkii Butter, Dimethicone, Glycerin, Retinol, Retinyl Palmitate, Caviar Extract, Collagen Amino Acids, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Gold, Lactose, Potassium Silicate, Aluminum Silicate, Mica, Polymethyl Methacrylate, Propylene Glycol, Tricaprylin, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 20, Sorbitan Oleate, CI 77015, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Lactic Acid, Titanium Dioxide, Parfum, BHT

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

NovaClear NOVACLEAR COLLAGEN Night Cream - Затегнувачки лесен ноќен крем за лице 50ML Затегнувачки лесен ноќен крем за лице со голема концентрација од морски колаген и активно злато кој помага да се подобри текстурата на кожата. Збогатен со ретинол, шеа путер и масло од макадамија - комбинација која храни, ревитализира,измазнува, освежува. За кожа со младешки изглед. Состојки: Aqua, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Ceteareth-20, Bu.. Category: Product #: 82336 Regular price: 895 ден. 895
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341