Распродадено
NOVACLEAR COLLAGEN REVITALIZING Facial Toner- Тоник со морски колаген и кавијар екстракт 100ml
  • NOVACLEAR COLLAGEN REVITALIZING Facial Toner- Тоник со морски колаген и кавијар екстракт 100ml

NOVACLEAR COLLAGEN REVITALIZING Facial Toner- Тоник со морски колаген и кавијар екстракт 100ml

417 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 84620
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Тоник за сите типови кожа, со морски колаген и кавијар екстракт, кој ja тонизира и освежува кожата. Природните растителни екстракти од божур и дива роза, ја подобруваат текстурата на кожата, а млечната киселина во комбинација со пантенол, ја смирува и хидрира кожата. Ревитализирана кожа, спремна за понатамошна нега.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

NovaClear NOVACLEAR COLLAGEN REVITALIZING Facial Toner- Тоник со морски колаген и кавијар екстракт 100ml Тоник за сите типови кожа, со морски колаген и кавијар екстракт, кој ja тонизира и освежува кожата. Природните растителни екстракти од божур и дива роза, ја подобруваат текстурата на кожата, а млечната киселина во комбинација со пантенол, ја смирува и хидрира кожата. Ревитализирана кожа, спремна за понатамошна нега. .. Category: Product #: 84620 Regular price: 417 ден. 417
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341