Распродадено
NOVACLEAR HYDRO Facial Cleanser - Хидратантен чистач за дехидрирана кожа 150ml
  • NOVACLEAR HYDRO Facial Cleanser - Хидратантен чистач за дехидрирана кожа 150ml

NOVACLEAR HYDRO Facial Cleanser - Хидратантен чистач за дехидрирана кожа 150ml

435 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 81377
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Хидратантен чистач за дехидрирана кожа со 10% лесни молекули хијалуронска киселина, нежно ја чисти кожата и ја остава мека и нежна. Збогатен со екстракти од зелен чај и пантенол за уште посилни ефекти: хидро, тонизирачки, но и смирувачки.

Состојки: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, PEG-150 Distearate, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Oryza Sativa Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Panthenol, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Ammonium Lauryl Sulfate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear NOVACLEAR HYDRO Facial Cleanser - Хидратантен чистач за дехидрирана кожа 150ml Хидратантен чистач за дехидрирана кожа со 10% лесни молекули хијалуронска киселина, нежно ја чисти кожата и ја остава мека и нежна. Збогатен со екстракти од зелен чај и пантенол за уште посилни ефекти: хидро, тонизирачки, но и смирувачки. Состојки: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, PEG-150 Distearate, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Oryza Sativa Extract, Camellia Sinensis Leaf Extra.. Category: Product #: 81377 Regular price: 435 ден. 435
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341