Распродадено
NOVACLEAR HYDRO Facial Foam - Пена со хијалуронска киселина, оризов екстракт и алантоин 100ml
  • NOVACLEAR HYDRO Facial Foam - Пена со хијалуронска киселина, оризов екстракт и алантоин 100ml

NOVACLEAR HYDRO Facial Foam - Пена со хијалуронска киселина, оризов екстракт и алантоин 100ml

465 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 81407
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Пена со хијалуронска киселина, оризов екстракт и алантоин, за нежно отстранување на сите нечистотии од дехидрирана кожа. Освен тоа ја смирува кожа и превентивно спречува губење на природната влажност.

Состојки: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Hyaluronate, Oryza Sativa Extract, Allantoin, Urea, Propylene Glycol, Tetrasodium EDTA, Benyzl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Parfum

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

NovaClear NOVACLEAR HYDRO Facial Foam - Пена со хијалуронска киселина, оризов екстракт и алантоин 100ml Пена со хијалуронска киселина, оризов екстракт и алантоин, за нежно отстранување на сите нечистотии од дехидрирана кожа. Освен тоа ја смирува кожа и превентивно спречува губење на природната влажност. Состојки: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium Hyaluronate, Oryza Sativa Extract, Allantoin, Urea, Propylene Glycol, Tetrasodium EDTA, Benyzl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethy.. Category: Product #: 81407 Regular price: 465 ден. 465
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341