Распродадено
NOVACLEAR HYDRO Night Cream - Моќен хидратантен ноќен крем за лице 50ml
  • NOVACLEAR HYDRO Night Cream - Моќен хидратантен ноќен крем за лице 50ml

NOVACLEAR HYDRO Night Cream - Моќен хидратантен ноќен крем за лице 50ml

319 ден.798 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 81346
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Моќен хидратантен ноќен крем за лице со 10% лесни молекули хијалуронска киселина и хидроманил, го задржува хидро балансот во епидермисот на оптимално ниво подолготрајно. Јојоба маслото, екстрактите од ориз и зелен чај ја подобруваат текстурата и еластичноста, ги измазнуваат тенките линии, ја освежуваат и смируваат кожата.

СостојкиAqua, Glycerin, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Propylene Glycol, Butyrospermum Parkii Butter, Dimethicone, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Panthenol, Linum Usitatissimum Seed Oil, Cetyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Oryza Sativa Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

NovaClear NOVACLEAR HYDRO Night Cream - Моќен хидратантен ноќен крем за лице 50ml Моќен хидратантен ноќен крем за лице со 10% лесни молекули хијалуронска киселина и хидроманил, го задржува хидро балансот во епидермисот на оптимално ниво подолготрајно. Јојоба маслото, екстрактите од ориз и зелен чај ја подобруваат текстурата и еластичноста, ги измазнуваат тенките линии, ја освежуваат и смируваат кожата. Состојки: Aqua, Glycerin, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl.. Category: Product #: 81346 Regular price: 319 ден. 798
319
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341